| TitiDrLove a întrebat:

Urmeaza sa imi bag pierce in limba! Sunt foarte constient ca multi din voi considera un astfel de om nebun.Asa eram si eu pana la varsta asta(18 ani). mi se parea o prostie. Dar acum mi se pare un lucru foarte atractiv fiindca nu e la vedere, ma pot juca cu el daca sunt stresant si multe alte avantaje.Cunosc riscurile, asa ca va intreb...care din voi are un pierce in limba? Vi l-ati facut la salon?

6 răspunsuri:
| TitiDrLove explică:

Nu sunt rocker, nu sunt punker nu sunt nimic din ce va imaginati.Sunt un adolescent normal, doar ca mi se pare atractiva chestia cu pierce...

| TitiDrLove explică:

Si app. la intrebare... stresat*. m-am grabit laughing)

| ina a răspuns:

Am avut eu, nu l-am facut la salon, mi l-a facut un prieten.Si maine mi-l fac din nou, pentru ca l-am scos o perioada si imi pare rau dupa el.Multi or sa spuna ca iti va parea rau sau ca nu e normal si lumea te va evita, dar crede-ma, nu e asa.Acum lumea e mult mai deschisa la minte si de regretat,nu prea ai ce sa regreti. Daca nu iti place, il scoti si gata! Nu e ca un tatuaj, permanent.Si da, e tare pentru ca nu se vede.Ai mei tarziu au observat,si dintr-o prostie de-a mea. Daca asta iti doresti,fa-ti, lasa-i pe altii cu parerile lor, doar e corpul tau.Si prietenii nu o sa te paraseasca pentru ca ai un pirce, e o prostie. Te pup

| ServanaAtoni a răspuns:

Deci e adevarat.
cu cat trece timpul,cu atat omenirea se tampeste.
ce zici, daca iti gauresti limba, iti vine mintea la cap?

| bogdan_5596 a răspuns:

Dr Love? de ce sa mutilezi frumosul organ atita timp cit poti face atceva cu ea cind esti stresat? te poti juca cu limba in diferite moduri si poti scapa de stres

| Horique a răspuns:

Nu inteleg de ce lumea comenteaza de un pierce in limba cand in ziua de azi fiecare bastan din cartier are cercel cu diamant de plastic si parul in suvite blonde... oi fi eu stricat? hmm ma indoiesc.