| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a întrebat:

V-am mai povestit de acel baiat... Dar nu stiu daca ma mai place (acum nu ziceti sa-l intreb). Deci cum sa aflu in alt mod, am prea putine indicii. Ultima data am iesit cu niste prietene afara, si se uita la mine. Dar totusi nu stiu, ce sa mai fac? cred ca am trecut de vreo 10 ori pe langa el ca sa-mi dau seama straight face si parca ziceai ca m-am pierdut de cate ori treceam pe acolo...deci intrebarea este : cum fac sa-mi dau seama daca ma place (mai multe indicii si fara du-te si intreaba-l)?
FUNDA

3 răspunsuri:
| Nothing05 a răspuns:

Buna Deeakiss

Uneori iti poti dai seama daca un baiat te place dupa cum se comporta. Daca tu spui ca el nu prea reactioneaza atunci iti propun altceva...
Incearca sa fi putin mai indiferenta:-)...de ex. daca va intalniti pe afara si te intreaba " ce faci? " spune-i ca te duci la un suc. atunci el va incepe sa-si puna cateva intrebari : " unde merge? ", " cu cine merge? " etc...adica mai pe scurt il vei face gelosbatting eyelashes

Sper sa te fi ajutat putin:-)

| FeelTheRainbow a răspuns:

Pune pe alt cineva sa intrebe.Sau incearca s ail tragi de limba fara sa il intrebi direct.

| LifeIsHard a răspuns:

In primul rand da-mi id-ul tau de mess! Acolo vei avea toate raspunzurile folositoare! crede-ma si eu am trecut prin asta.