| hgfdsa a întrebat:

V-ati indragotit vreodata de un baiat cu care nu ati vorbit niciodata?
Dar in dragoste la prima vedere credeti?

Răspuns Câştigător
| LLLLLLLL a răspuns:

Da. m-am indragostit de cineva la mare, acum 3 ani... stiam doar ca il cheama Andrei.il strigase mama lui...; in seara aia m-am gandit la el dar urmatoarele zile nu l-am mai vazut. urmatoarea vara eram la mare cu prietena mea cea mai buna si la piscina hotelui cine crezi ca era?! da, Andrei.au urmat cele mai frumoase 6 zile din acea vara. dar acum Andrei a ramas doar "un vis frumos"