| anonim_4396 a întrebat:

V-ati jucat vreodata ouija? Ce experiente aveti? M-ar tenta sa incerc.Desi cred in paranormal si sunt patita de mica, sunt foarte curioasa sa incerc cu cativa prt apropiati.

2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu stiu cat e de pe bune chestia cu paranormalul dar daca tu esti foarte concentrata si crezi in asta poti sa o patesti nasol.In sensul de sa te speri aiurea si sa iti creezi singura panica asa ca mai bine las-o naibi.

| devilshelp a răspuns:

Eu am incercat cu o prietena, dar nu aveam tabla din aia ca lumea. Desenaseram pe o hartie o tentativa si dispozitivul care trebuia sa se miste era un pahar din ala de shot-uri. Adevarul e ca s-a miscat, dar nu stiu daca chiar a fost real sau prietena mea isi batea joc. Asta e chestia, niciodata nu stii daca il misca o persoana sau chiar un spirit. Daca respectati regulile nu are ce sa vi se intample. http://getouijaboard.tumblr.com/post/96667908735/25-ouija-board-rules un site unde le poti gasi