| MihaiRusu88 a întrebat:

Ce parere aveti despre paranormal? Ma refer la cei care cred in el. Ce inseamna pentru voi? Sau ce experiente stranii ati avut?

1 răspuns:
| Elenaaa23 a răspuns:

Eu as crede, ca mi s-au intamplat cateva chestii. Mai ales dupa ce a murit strabunica-mea si bunica-meu.
A doua zi dupa ce a murit strabunica mea, ii tot auzeam pasii si o auzeam vorbind( o singura data am inteles ce zicea:''sa vezi tu ca asa o sa fie ca mine", nu stiu la ce a vrut sa se refere).
Stii ca se zice ca timp de 6 saptamani sufletul unui om decedat sta pe pamant si merge peste tot pe unde a fost cand era in viata. In ultima saptamana eu am vazut 3 lumini albe si am stiut atunci ca a plecat(strabunica mea), m-am simtit eu mai libera, nu stiu cum sa-ti explic.

Iar cand a murit bunicul meu, cam in a doua saptamana l-am auzit spunandu-mi "Jos" nu stiu ce vrea sa insemne asta dar m-am speriat foarte tare. Iar intr-o noapte a fluierat de doua ori