| iahim_3430 a întrebat:

Va este frica de moarte? Argumentati.

9 răspunsuri:
| RoaRxDD a răspuns:

Desigur ca nu, de ce mi-ar fi? Moartea e un lucru rau doar pentru ca viata ta se termina. Insa primul sentiment de dupa moarte eu il vad ca fiind cel de usurare, fericire, pace.

Nu imi doresc moartea, dar nici nu imi este frica de ea. Se intampla, se intampla. Vorba aia "soarta si destinu' " xD

Răspuns utilizator avertizat
| snoppyamabil a răspuns:

Eu gandesc astfel:moartea e o salvare de la lumea asta egoista, inpura...

| anaaa13 a răspuns:

Mi-e frica doar de felul in care o sa mor.
Adica daca ar fi dupa mine as vrea sa mor impuscata in cap ca mafiotiilaughing
In rest, de moartea in sine nu mi-e frica.

| ombladon a răspuns:

Nu,chiar deloc!

| OXxana a răspuns:

Nu este un nou inceput

| BAM_7947 a răspuns:

Pe 3 ianuarie cand era mazga si gheata eu goneam cu 270km/h pe o autostrada...nu-mi este frica de moarte si cred ca fiecare moare atunci cand ii vine ceasul. cum zicea cineva mai sus, moartea doar te scapa de lumea asta de **** in care traim

| BAM_7947 a răspuns:

Pardon 170km/h

| florentina25 a răspuns:

Uneori, mii se pare ca ca urmareste cineva.