| servicestorepc a întrebat:

Care e faza cu funditele astea? ce faci cu ele? colectie? big grin nou pe aici

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Funda se da raspunsului castigator, e o rasplata si un "Multumesc" pentru ajutorul acordat+ funda valoreaza 100 de puncte, funda se da, dar si se primeste, datorita acestor funde primesti punctaj si ocupi un loc fruntas in clasament...in momentul in care tu ai pus o intrebare pe site, astepti raspunsuri, in dreptul fiecarui raspuns apare o fundita, cand crezi ca ai gasit raspunsul multumitor, poti declara castigator acel raspuns, dand click pe acea fundita, odata declarat castigator, numai poti da altcuiva o alta fundita, la restul raspunsurilor le poti da vot, sub fiecare raspuns exista optiune Evalueaza, dai click si iti apar niste casute cu voturi..folositor, inteligent etc.tu bifezi ce casute vrei tu in functie de calitatea raspunsului respectiv, apoi dai click pe celalalt Evalueaza pentru a fi inregistrate voturile
O seara minunata sa ai si un an nou fericithappy
La multi anihappy

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Viteşte şi te documentează:
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#16

| MadRaven a răspuns:

Te ajuta sa urci in clasament si sa devii espert sau user al anului
Bafta la vanatoarea de fundite:-)!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Funda e dovada ca ai dat cel mai bun raspuns!

| TheLordOfTheRings a răspuns:

Daca primesti o funda vei primi automat si 100 pct.

| sabinabujor2 a răspuns:

Atunci cand dai unui raspuns titlul de,, castigator,, trebuie sa dai clic pe un puton pe care este o pamblica, sau un cazul nostru funda.Cu cat ai mai multe raspunsuri castigatoare[fundite] iti creste nivelul.