| anonim_4396 a întrebat:

Va place Justin Bieber? Daca da, de ce? Daca nu, de ce? :-&/:X
Funda pentru cel mai complet raspuns laughing)big grin

2 răspunsuri:
| M a răspuns:

Gusturile nu se discuta asta e clar.
Recunosc ca unele melodii ale sale, sunt cat de cat dragute, dar nu ma dau in vant dupa el,chiar deloc.
Nu imi place delocc,e naspa, mai sta si cu Selena Gomez care e suuper frumoasa, si el e un uratlaughing
asta e parerea mealaughing poponar p sistem.se stie!rolling on the floor

| ŞoSeŢeL a răspuns:

Parca ar fi cocalarlaughing Scuze pentru cel care il plac...Arata rau dupa parerea mea si zici ca se screme cand canta.Mai ales piesa aia cu Babylaughing.Pur si simplu nu-mi place si gatalaughinglaughing. Inca o data scuze pentru cei carel plac.