| Pisicuta_6909 a întrebat:

Va place justin bieber? de ce? dau fundita pentru cel mai frumos raspuns

Răspuns Câştigător
| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Buna.eu sunt o mare fana a lui justin bieber asa cum esti probabil si tu...pentru mine este cel mai talentat baiat de pe pamant.imi place vocea lui.imi place ticul pe care il are cu parul. fata lui.imi place tot la el dar in special vocea... dupa parerea mea e cel mai bun cantaret.:*

fundita?big grin

17 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Îmi este indiferent. Îmi plac câteva melodii ale lui, dar atât.Nu mă interesează persoana lui.

| Aleeeeeeee a răspuns:

Pai la inceput nici nu stiam cine ehee hee apoi am auzit cateva melodii de- lui si mi-au placut big grin. Pai frumos nu-i nu stiu` cat dar de canatat canta OK, multe fete sunt inebunite dupa elhee hee o prietena s-a enervat pe un baiat pentru ca a spus ca Justin eu un c***t rolling on the floor.

| Alle_1389 a răspuns:

Justin...
Este un tip foarte dragut.
Nu inteleg de ce il critica toti.
Cred ca realizeaza si el ca este doar un pusti Care a avut noroc si talent. Tipul asta este un geniu sa zic asa al muzicii in momentul acesta. Are un trilion de fane. Si daca este pitic ce?! Lumea il iubeste asa cum e.

Deci nu mai criticati.

| ParanoidKidu a răspuns:

Nu, I hate him... Justin Bieber este doar un copil cu fite in cap caruia i s-a urcat succesul la cap, este gay, are fata de cal si voce ade unei fete de parca i-ar fi intrat o albina in gatOriunde ma duc pe facebook tot despre el se vorbeste, twitter tot la fel, iar TPU-ul e plin de intrebari de-astea(cate 5-6 intrebari pe zi)

| ParanoidKidu a răspuns:

@ Irinuka:Ce vezi asa special la el? E mai bun ca Madonna, Michael Jackson, Celine Dion sau Madalina Manole? Eu nu cred, astia is cantareti adevarati

| Myuu a răspuns:

De cum l-am vazut am stiut ca intr-o zii am sa-l omor big grin gluma, e chiar nasol tipu.

| Loryoficial a răspuns:

Yeu nu pot sa asclt asa ceva! asa ca il bag acolo de unde o vint de fiecare data cand aud de el! yeu sunt mai underground asa ca respect B. U. G si 2pacwinking BAG Pwla`n lume si vo fac cadou! " pumnu strans" happy ...inca odata RESpect 2-pacwinking

Răspuns utilizator avertizat
| chupachups1234 a răspuns:

Vai draga vai vai e cel mai bun cantareeeet! Si Michael Jackson nu are voce deloc! Doamne ce de lume proasta.

| Reverse a răspuns:

Vine cel mai frumos raspuns *tobele va rog*:
Justin asta al tau e un mucos. Nu inteleg cum a devenit asa faimos. Cat de retardat trebuie sa fii sa iti placa "Baby"? Si ce vedeti asa "frumos" si "maret" la el? Nu are voce, nu arata bine casa zici ca sunteti innebunite dupa cum arata, cum se imbraca etc deci chiar nu va inteleg.
Are o groaza de fite in cap, arata ca o fata de 12 ani. pot continua sa stii whistling
Deci... funda?batting eyelashes

| GossipGirl_2226 a răspuns:

Justin Bieber dupa parerea mea nu are talent deloc. A avut noroc sa devina cunoscut peste noapte cu melodia aia tampita 'Baby'. Nici macar nu e frumos, canta mai ceva ca o fetita si nu inteleg de ce toate fetele sunt moarte dupa el.Nici nu e atractiv si are vocea mai pitigaiata decat toate fetele care il placrolling on the floor. Nu merita toata atentia care i se acorda.Sunt multi tineri care au talent dar nu au avut norocul sa fie cunoscuti si tipu asta care are 16 ani dar arata ca de 13 nici nu are talent deloc. E varza.Nu stie ce inseamna sa fii muzician.

| cartman a răspuns:

Voi habar n-aveti ce-i aia muzica! ati ascultat vreodata black attack, imortal tehique, eminem, parazitii etc? aia se chinuie sa scoata melodiile pentru ca le si gandesc! asta n-are voce, dar are fani de la 7 la 14 ani, minore care nu stiu ce-i muzica.

| samorez a răspuns:

Nu merita sa fie cel mai ascultat de pe youtube |(

| DenisaDenisuk a răspuns:

Bai daca nu va place nu raspundeti! ati inteles?
oricum... mie imi place e dragut

| JustinBieberTheBest a răspuns:

Daaaaaaaa:X:X imi place de el:X:Xlove struck ca este un scum[plove struckun dragalaslove struckun frumuseel:X bineeste PERFECTTlove strucklove strucklove strucklove struck

| AnDrEeA_6523 a răspuns:

Eu sunt fana NUMBER ONEhee heea lui justin bieber.Ador toate melodiile lui si il ador si pe el:-P, imi place foarte mult parul lui!:X:X:X:Xlaughing

| Basesquatch a răspuns:

Sincer: E Grozav(de **** ma pis pe masa). Deci e... e... n-am cuvinte! O prostie! Ii asa prost incat da in gropi! Asa prost ca atunci cand ii dai un televizor color intreaba ce culoare! Nici nu stie cei aia Germania. Nam cuvinte sa descriu. Emana prostie.