| anonim_4396 a întrebat:

Va pun parintii sa invatati suplimentar in vacanta de vara? la ce materii? eu trebuie sa fac lecturi + exercitii la mate

4 răspunsuri:
| louise a răspuns:

Pai nu trebuie sa faci cu forta. dar e bine sa faci exercitii in vacanta si sa citesti. Daca nu faci uiti totul si in noul an scolar o sa-ti fie mai greu! big grin

| ElenaZamfi a răspuns:

Da la engleza:-s

| albastrualb77 a răspuns:

Da are dreptate louise, nu ti-ar strica sa faci exercitii in vacanta si sa citesti o carte, dar nu ca te obliga parintii, trebuie tu sa iei initiativa asta.

| Etelca a răspuns:

Eu primesc teme de la scoala, asa ca imi mai spun sa citesc in plus.