| anonim_4396 a întrebat:

O sa invatati si pe perioada vacantei de vara? ca eu trebuie sa fac,mama mi-a facut deja lista cu lecturi, si alte chestii :-((

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu o sa invat, doar sa trec de examene si gata. Apoi nu, nu vad de ce. In ziua de azi scoala nu te mai ajuta cu nimic.

| thegatekeeper a răspuns:

In afara de luna iunie, in care am invatat si inca ma pregatesc pentru BAC, nu o sa mai am nimi de facut pentru scoala, din fericire, fiindca am terminat a XII-a. Dar de citit voi citi cat de mult pot, fiindca imi place. Am o intreaga lista cu carti care "ma asteapta".

| Gabrielle16 a răspuns:

Da, si eu citesc cartile pentru scoala, mai repet, invat. E necesar ca sa nu uitam atunci cand vom reveni la scoala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De învăţat, nu, dar am de gând să citesc câteva cărţi.

| AndreiBb a răspuns:

Desigur, pregatire pentru bac. Nu fii suparat, este in folosul tau. Ii vei multumi pe viitor, sunt sigur!