| anca_8919 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Dau fundita daca ma scoate cineva din astabatting eyelashes Nu pot sa intru pe mess.cand imi bag id-ul si parola imi spune :"Your account has been locked.(81003003)" Ce inseamna asta?
Stie cineva cum se rezolva? Eventual imi dati un id prin mesaj daca stitihappy

5 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Ti-a fost blocat contul. Poate l-ai blocat tu cumva fara sa stii sau ti-a furat cineva adresa de mess si acum nu mai ai accest la ea. Sincer nu stiu cum se rezolva ca nu am mai intalnit un caz ca al tau.

| dada a răspuns:

Si mie mii s-a intamplat. dar m-am dus la forgt pass si am rasp la intrebarile puse de mine daca se intampla ceva cu contul meu yahoo

| ❤°º•★DeNy★•º° ❤ a răspuns:

Pai din problema asta nu te prea poate scoate nimeni... ti s-a blocat id.aceeasi problema am si eu dar mi-am facut alt id.incearca ca atunci cand vrei sa intrii sa iti verifici mesajele intra la ...nu stiu cmu scrie oricum ai sa gasesti si incerci tu acolo.

succes, by DeNy love struck

Răspuns utilizator avertizat
| forbidden a răspuns:

Te poti loga iar daca mergi si te loghezi pe yahoo mailwinking