| FluTuRaS_2810 a întrebat:

Va rog ajutati-ma...de cateva zile imi vine in truna sa plang chiar acum o saptamana trecusem peste despartirea de iubitul meu incepusem iar sa fiu vesela dar m-am impacat iar cu iubitul meu si simt ca ma insela si sunt din ce in ce mai trista. ce sa fac?cryingsadcryingsad. a sa nu uitam eu il iubesc si el imi zice cam in fiecare zi TE IUBESC cand mi le zice mai de mult ma bucura dar acum ma doare cand zice aceste doua cuvintecrying

4 răspunsuri:
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Trebuie sa te desparti de el adica cum te iubeste el daca te inseala? si nu cred ca tu mai simti pentru el dupa ce ai aflat asta cred ca doar ti se pare sau daca tot tine asa mult la tine spune-i ca ai aflat ca te inseala si ca trebuie sa aleag intre tine si aia acum si daca te alege pe tine fii cu ochii dupa el daca iar vezi ca te inseala despartete ca nu mai poti face nimic iar daca o alege pe aia asta e iti gasesti pe altcineva ca nu e singurul baiat de pe pamant.

| Cici4Mici a răspuns:

Hei! Mi se pare ciudat adica v-ati despartit si v-ati impacat dar in zilele care au trecut de cand v-ati despartit el ar fi putut sa fie cu alta si acum doar de foloseste te ai gandit la asta ca el nici nu ii pasa poate de tine? Poate nu este adevarat poate doar asa simti ca el este cu alta bine inteles ca asta nu mai tu o sa afli. Sper ca te-am ajutat.

| dya333 a răspuns:

Adica cum simti pai daca l-ai vazut cu vreo fata in "tandreturi"ca sa zicem asalaughingsau habar n-am ai auzit ceva d genu si crezi ca e adevarat eu zic ca trebuie sai dai papucii n-are rost sa suferi pentru un prost, in ziua de azi e usor sa spui te iubesc fara sa simti nimic.Sau daca nu esti sigura ai putea sa-i zici ca vrei sa stai o perioada singura si dupa aia mai vedeti.Iar pentru a nu fi trista ocupati timpul cu ceva care iti place cu ceva care merita...sunt atatia baieti frumosi pe lumea asta dar trebuie sai gasesti si pe cei valorosi tongue.Alta solutie ar fi sa-ti pui ochii pe un alt baiat care crezi u ca e dragut si care ar putea ajunge sa te iubeasca dc nu daca esti frumoasa, desteapta cu viitoru'in fata.Succes si capul sus, viata merge inainte numai suferi pentru prostihappy

| FluTuRaS_2810 explică:

Cred ca nu ati inteles...nu l-am prins cu alta.doar cred ca ma insealasad