| nosferatu15 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Imi merge foarte greu Pc-ul; exemple: totul merge in reluare, mai ales la inceput cand il pornesc, comenzile la browsere (dau dublu click si astept aproape un minut); trebuie sa mentionez ca mi-am scanat sistemul si n-am niciun virus... Ce ar putea avea? thinking

Răspuns Câştigător
| SerbanSnake a răspuns:

Sunt multe cauze poate ai avut virusi mai demult,sau poate ai sters vreun program ce avea legatura cu registri,sfatul meu e sa rebagi windowsul, daca iti face tot asa s-ar putea sa fie ceva fizic, bafta!

1 răspuns:
| geologul a răspuns:

Are virusii sigur, dar antivirusul tau probabil nu i recunoaste sau nu-i gaseste instaleaza windowsul din nou.