| BiG_TitS# a întrebat:

Va rog ajutati-ma! tongue Imi place de o fata din clasa foarte mult tin la ea, ea nu stie si as vrea sa imi dati cateva idei happy... Am 14 ani tongue
Nam avut niciodata o prietena si vrea acum tongue! Va rog ajutati-ma cum sa fac sa o cuceresc! tongue

Răspuns Câştigător
| dragutza a răspuns:

Parerea mea este ca nu ai cum ''sa-o inebunesti'daca ea nu te place nici macar un pic! este sclipirea aceia de moment. mie daca un baiat nu-mi transmite de la inceput de la prima vedere ceva anume nu ma mai intereseaza pe viitor! dar poti incerca sa-o vrajesti prin naturalete ta, uneori simplitatea atrage cel mai mult, iar cand va deschide ochii te va vedea si daca sunteti sortiti sa fiti impreuna, magia se va dezlantui! nu lasa sa vada ca esti topit dupa ea, lasa-o sa alerge si ea putintel dupa tine! sau cel mai simplu cum o vezi te duci la ea si ii spui ca vrei sa-i spui ceva, ca duceti intr-un colt si o intrebi daca vrea sa fie cu tine, pentru ca tu o iubesti! succes! buy happy

7 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Invit-o la un suc dupa scoalabig grin

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Intra in vorba cu ea de ex zii sa te ajute la ceva sa iti explice ceva la vreo materie si incetul cu incetul dupa aceea cerei id-ul de mess dau nr de telefon dupa aceea scoate-o la un suc si isi va da seama si vei vedea dupa reactiile ei daca te place sau nu

| putzulica a răspuns:

happy pai vb pe mess una alta baga sckinu ala cu indragostiti. sti.ala cand dai buzz apare buzele alea pe ecran.hee hee si vb mult cu ea... si fa glume, si nu te prosti, incearca sa pari mai matur! credhee hee

| ioana_9061 a răspuns:

Cerei numarul de telefon. Dai un sms prin care sai spui ca ai fabra 39 de grade si nu ai halucinati ca o iubesti.Asa ma cucerit primul prieten al meu.Incearca.

| brunetzika_6738 a răspuns:

Intra in voba cu ea, fa glume. daca ea iti raspunde si rade la glumele tale, o sa ii se citeasca pe fata ei ca te place cand o sa te vada. apoi cerei id-ul de mess si vorbiti foarte des.cand va fi momentul potrivit, spune-i ce simti.bafta

| deeutza a răspuns:

*in primul rand nu te da mare pe langa ea-fetelor nu le place
*nu incerca sa iesi in evidenta prin rautati insa un pic de umor nu strica niciodata
*incearca intr-o ora sa te uit doar o singura data fix in ochi iei -sa nu te uiti in coninuare pentru ca altfel se va prinde k te dai la ea si poate nu ii va place
*incearca sa te dai foarte bine pe langa prietena ei pentru ca asa va vb k ea despre tine
*inearca sa o faci extrem de putin geloasa dandu-te la fata pe care o invidiaza cel mai mult pentru ca mereu este k ochi pe ea ca sa nu fie mai tare k ea si vazundute pe lanfa cea pe care ea o invidiaza se va incapatana sa te cuceresaca chiar ea
*daca reusesti nu te arunca din prima dar nici nu o lasa sa te astepte
E metoda cam cea mai simpla din pct meu de vedere fiind fata:d.Bafta!

| anishoara a răspuns:

In primul rind respecto, ajut-o, aparo de alti baieti
cind priveste la tine, privestei in oki!
prietenul meu, era cu mune in clasa, pai facea toate astea, mereu privea in ochii mei, ma apara, mereu imi oferea locul s.a.si m-am indragostit pin la urechi
apoi vara asta mi-a propus intilnire? Rasp. a fost da
incearca si tu