| Narcysa a întrebat:

Va rog, am mare nevoie de ajutor! Eu si prietenul meu de 3 luni am intretinut relatii sexuale fiind pentru prima data la amandoi,mergand acum cateva zile la el acasa. Dupa acest lucru unde totul a decurs normal,am avut o discutie destul de intima/perversa(mai ales din partea lui) pe Facebook,si din nefericire tatal meu a vazut aceasta conversatie dintre noi si a aflat tot.S-a suparat enorm,si pentru ca am facut asta,dar mai ales din cauza conversatiilor "deocheate",spunand sa nu ma mai prinda cu acest baiat, sa ne despartim, pentru ca nu e normal sa imi vorbeasca asa.Eu am 19 ani si in 2 saptamani e si ziua iubitului meu si nu ma mai lasa sa merg nicaieri, nici sa ies...Ce as putea sa fac ca sa ma lase sa avem o relatie in continuare, si sa pot merge la ziua lui? (suntem in aceeasi clasa si il cunosc de 4 ani). Orice sfat e binevenit!

2 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Ai 19 ani, ar trebui sa nu te mai bata la cap, bineinteles ca e tatal tau, dar nah. tu stii

| HackCanadian a răspuns:

Iti spun sa te duci sa ii ceri scuze tatalui tau pentru cele intamplate si sa ii spui ca il iubesti foarte mult (pe prietenul tau) si el pe tine.Sa ii mai spui ca el ti-a fost mereu alaturi si nu iti vrea raul. Ar trebui sa inteleaga. Sper ca te-am ajutat. Bafta cu prietenul tau!