| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos sa-mi spuneti daca stiti cat ar costa sa schimb un android de pe telefon
sau sa imi spuneti cum se repara daca am incercat de prea multe ori parola pe samsung i 5500 galaxy si s-a blocat(arata un loc un care sati bagi numele si parola de pe google si chiar daca le bag nu merge pentru ca trebuie sa configurez netu )
daca stiti va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

E necesar sa duci mobilul la un magazin de reparatii (telefonie mobila) pentru ca e blocat.