| YourIllusion a întrebat:

Am Samsung Galaxy S 2 si in urma multor incercari de ghicirea codului s-a blocat si imi cere nume si parola la google account.Am incercat sa-mi scriu numele si parola la actualul meu google account dar nu merge. Ce sa fac? un link ceva?

1 răspuns:
| sixtythree a răspuns:

Daca esti primul posesor al telefonului, atunci la prima deschidere al lui trebuia sa te inregistrezi cu o adresa de gmail si parola. Asigura-te daca e acea adresa sau daca e gmail sau alta.