| Qunii a întrebat:

Am Samsung Galaxy GT i9000, i-am pus parola si am uitat-o..am incercat de foarte multe ori si imi cere contul de google, problema care e, nu am net pe cartela si nici wireless, am incercat si alta cartela dar nu merge netu bine.
Am nevoie sa-mi spuneti cum pot da Recovery? ( doar din butoane) pentru ca nu-mi da voie sa umblu pe telefon. MULTUMESC, RASPUNS URGENT. Q.Q

Răspuns Câştigător
| pady11 a răspuns:

. Pentru a intra in Recovery Mode apasati si tineti apasate butoanele exact in ordinea asta :

Volume Up - Home - Power, cand apare ecranul de start cu Samsung GT i9000 Galaxy S, se ridica mana de pe butonul de Power dar se tin in continuare apasate Volume UP + Home, in cateva secunde va intra in Recovery Mode
uite draguta

| Qunii explică (pentru pady11):

Mi=-a mers, dar acum imi apare asa : reboot now ..nush ce, pe ala dau?laughing))

2 răspunsuri:
| yourFanta a răspuns:

Il stingi si apesi pe butonul de volum jos si pe butonul HOme, da sa tii apasate pe ele si il pornesti si trebuie sa iti apara o imagine cu Downloading si trebuie sa ai instalat Kies in Pc si il v-a recunoaste si il vei resofta.Sau cum a zis pady11