| simo90 a întrebat:

Va rog frumos spuneti-mi si mie cum se creeaza cum un email? Adica eu am unul scris pe factura de la internet, insa nu stiu cum sa intru in el pentru ca singurul pe care pot intra e cel de la hi5, insa acum am nevoie sa intru pe cel scris pe factura, spuneti-mi si mie cum sa procedez. V rog mult! Multumesc frumos!

1 răspuns:
| antonius74 a răspuns:

Poi, intri pe www.yahoo.com si dai pe sign up si urmezii pasii care-ti sunt ceruti acolo. cu cel de la contul de hi5 cum ai facut, nu asa?