| ingerash_5029 a întrebat:

Va rog mult ajutati...Cum sa o conving pe mama sa nu ma duc miine la scoala? Dau funda!**

9 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Zii ca te simti rau

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Prefata ca esti racit...ca iti e rau ...ca iti e foaaarte rau sau ca nu se duc alti colegi.chesti de genuwinking:*

| Muflă a răspuns:

... de mâine începe vacanța dintre semestre 0_o

| Darkus a răspuns:

Eu merefe folosesc alte scuze : o data le-am zis ca nu se tin ore, m-am prefacut ca vomit cu voma falsa, le-am spus ca e sarbatoare si nu se fac ore, de multe ori nu au aflat ca am chiulit, ca le spuneam profesorilor ca am intarziat,

| DeeaLove08 a răspuns:

Suntem in vacanta! s-a terminat semestrul 1! gandeste inainte sa pui intrebari!

| Memories a răspuns:

Zii ca este vacanta(chiar este), o sa functioneze sigurlaughing)

| Sevenup a răspuns:

Hi! Aaa...maine nu trebuie sa mergi la scoala straight face
E vacanta, dude!

| ralukyss a răspuns:

Nu e foarte ok ce faci tu... dar... spune-i ca te doare ingrozitor stomacul si ca te-ai deranjat la burta.la mine a mers!

| AndreeaElena a răspuns:

E vacantaaaaaaaaaaa:X (o saptamana)