| anonim_4396 a întrebat:

Va rog mult de tot am inaltime 1, 80-1,81 m si am 15 ani jumate si vreau sa ajung la inaltimea de 1, 90 m -1, 93 si vreau niste exerciti sa imi spuneti urgent pentru crestere in vreo 3 luni macar 4 cm 5 cm as vrea ca ma duc la piscina si la basket in fiecare zi aproape vara deci ofer funda si sa imi spuneti daca am sanse

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DulcicaTa a răspuns:

Ceeee? Cat mai vrei sa cresti? Esti foarte bine la inaltimea ta.mai ales la 15 ani.Am un prieten care are 1, 60 si face basket.Este foarte bun! Nu trebuie sa fi de 2 m ca sa practici acele sporturiwinking.
Daca vrei neaparat sa cresti bea 2-3 pahare de lapte pe zi.Am incercat (credeam ca nu e adevarat) si intr-o luna si jumatate am crescut 6.5 cm!

| DulcicaTa a răspuns:

Ai sanseeee! love struck :*