| vivigreen a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati :La proiectul de la engleza unde trebuie sa scriu despre mine, trebuie sa scriu si despre sarbatoarea preferata( craciunul si ce fac de craciun), ce fac ca sa ma distrez si ce talente am, chiar nu stiu cum sa formulez. ma puteti ajutaa, va rog din tot sufleetulpuppy dog eyes

4 răspunsuri:
| Dudyy a răspuns:

Hello! My name is... I'm. and I'm from. My favourite celebration -sau daca stii tu alt cuvant pentru sarbatoare il folosesti - is... because -si incepi sa spui dc? ca mergi afara cu colegii ca mergi la colindat ca iubesti spiritul craciunului ca nu stiu. ce simti tu, si ca sa te distrezi mergi la pationoar, la sanius te bati cu colegii in zapada, faci oameni de zapada.- Sper ca te-am ajutatpuppy dog eyes. Bafta sa iei 10 :*

| vivigreen explică (pentru Dudyy):

Te uiti si peste noua mea intrebare sa vezi compunerea si sa mi-o corectezi?

| cool47 a răspuns:

Buna aceasta sunt eu. Numele meu este.....si am .....ani. Sunt o fata foarte activa si imi place sa ma distrez de Craciun. Familia mea are niste traditii foarte frumoase. Impodobim pomul impreuna apoi mancam o cina speciala de Craciun. Am si niste talente deosebite. Imi place foarte mult vocea mea, ba am fost si laudata. De Craciun eu ma distrez iesind pe-afara cu prietenii mei, facand oameni de zapada si distrandu-ma pe-afara alaturi de prieteni si familie. Mergem peset tot si ne bulgarim sau ne ducem acasa la unul dintre noi si dam petreceri bestiale.
Craciunul este perioada mea favorita din an, in care simt ca ma pot apropia de toti :* textul in romana iar aici il ai in engleza Hi this is me. My name is... and I... years. I am a very active girl and I like to have fun at Christmas. My family has some beautiful traditions. Decoration tree together and then eat a special dinner for Christmas. I and some talent. I really like my voice, indeed I was and praise. I'm coming Christmas fun with my friends on the outside, making snowmen and having fun on the outside with my friends and family. We also pesetas and we Bulgaria or we go home to one of us and give parties the beast.
Christmas is my favorite time of year where I feel like I can approach all: * sper sa primesc funda P.S e facut de mine deci intra pe google translate pentru eventuale greseli de scriere
:* pupici si sper sa iei 10