| rainbow20 a întrebat:

Va rog sa imi povestiti cea mai amuzanta intamplare din viata voastrahappy Am nevoie urgent:*

3 răspunsuri:
| Shatteredx a răspuns:

Atunci cand am fost cu un prieten la McDonalds, am comandat o portie de cartofi prajiti si 3 cheesburgeri si m-am pus la o masa care era asezata intre alte doua mese la care isi faceau veacul doua fete sorbind niste shake.
Una dintre fete m-a observat si a inceput sa-mi faca ochi de catel iar eu, nestiind cum sa reactionez, ma simteam foarte timid mi-a venit sa stranut si cand am stranutat mi-a zburat mucii la ea pe bluza. Pofta buna!

| Iulia26 a răspuns:

Fiecare zi din viata mea e amuzanta8-> Cand te plictisesti, sa te uiti pe pagina aceasta:) Aici povestesc cele mai dragute lucruri care s-au intamplat:) Inceputul e cam sec, dar iti va placea povestea mea;)) Sa te uiti la imaginea cu testul de sarcina:X E preferata mea:x https://www.facebook.com/......media/set/

| DarkBlood32 a răspuns:

Eram in clasa a 6-a si ma sculasem sa ma duc,de obicei,la scoala. M-am spalat pe dinti,imbracarea,incaltarea,facerea sandwich-ului si mi-am pus ghiozdanul in spate. Mergeam tip-til-tip-til spre scoala si aveam o fata parca eram castrata,eram obosita. Ma duceam in scoala sa intru in clasa, am intrat, mi-am asezat frumos ghiozdanul si caietele si cartile pe banca pentru pregatirea orei si inainte sa vina profa vine alt coleg cu mutra de castrat si vine la mine si imi zice sa iesim pe hol. Am mers cu el pana pe hol, DRACI! angry El m-a luat in brate m-a mozolit, m-a pupat etc. Fara motiv!