| lynes a întrebat:

Va rog sa ma ajutati:am un calculator bun, net cu wireless si pe mess, de azi dimineata, nu mai puteam intra, adica: intram, si in 2 secunde imi zicea sa ies de pe program.Si tot asa. dar netul imi merge bine.are cineva idee ce se intampla si ce as putea face? FUNDA MARE!

Răspuns Câştigător
| SilviaBlur a răspuns:

Da, asa am mai patit si eu de-a lungul timpului. Da-i remove yahoo mesenger (din Control Panel) si apoi instaleaza-ti o alta versiune de mess. Succes!