| Anonim2097 a întrebat:

Vreau si eu un sfatbig grin!
Sunt cu un baiat pentru a2a oara, si prima data s-a bagat o fata intre noi acum ca a aflat ca suntem din nou impreuna imi tot povesteste ce face el si ce ii spune..Eu ce sa fac?straight face
Va rog ajutati-ma!
Funda:X

Răspuns Câştigător
| violetajustme a răspuns:

De ce te-ai mai impacat cu el daca a acceptat sa intervina prima data 1 fata intre voi? nu are rost sa lupti pentru un baiat daca el nu merita. crezi ca e singurul baiat? te asigur ca vei gasi o multime de baieti mai buni decat el care pentru nimic in lume nu lasa sa intervina in relatia lor o a3-a persoana.Si daca acum esti cu el, de ce vorbesti cu fata? nu cred ca are ea ce vorbi cu tine odata ce s-a bagat in viata ta! ar trebui sa te gandesti mai bine sincer... daca il iubesti si te iubeste probabil a fost o greseala...Tu spune-i fetei ca nu te intereseaza ce vrea sa iti spuna, tu crezi persoana langa care esti nu vorbele lumii.Nu pot sa cred cat tupeu are fetita asta ca sa mai si vorbeasca cu tine despre tema asta dupa tot ce a facut! si tu sa accepti

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dupa mine fata aia are un tupeu prea mare. Si intre mine si prietenul meu s-au bagat multi cu vorbe si chestii, dar am discutat si am lamurit totul cu calm. Si suntm de 6 luni impreuna. :* sper ca te-am ajutat:*