| danieladrangoi54 a întrebat:

Vă rog să mă ajutați! Aproape în fiecare zi mă cert cu mama mea și tata nu e de partea mea(logic). Am un iubit si recunosc poate nu am făcut bine și i-am spus că mă cert cu ea. Ea mereu îmi spune că nu fac nimic bine, că nu pot face mâncare sau coace pâine dar nu e adevărat când ea nu este acasă eu fac tot ce îmi spune.Nu știu de ce e așa. Mereu îmi dă de înțeles să mă despart de iubitul meu.M-am săturat de toată situația asta, nu mai rezist. Ajutați-mă cu câteva sfaturi

1 răspuns:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu prea am inteles ce ai vrut sa zici.
In primul rand cati ani ai? Cat priveste facutul painii, multe femei nu stiu sa o faca. Facutul mancarii se invata.
Daca nu stim care este varsta, situatia ta sociala etc. ce sfaturi sa-ti dam. Si mai e o vorba: cainii latra, ursu trece. Nu-i raspunde cand te cearta.