| anonima97 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu PS-ul meu, am doua probleme grave, deci, 1. Cand deschid chromu nu imi apare bara de start, adica doar la chrome, daca deschid internet explor nu are nici o problema si app nu are nici o problema de la optiunile barei, am verificat, poate macar unul dintre voi stiti ce sa fac, va rog, si 2. nu mi se mai inchide laptopu, adica dau "shut down" si nu se intampla nimic, pot doar sa il las in stand by dar nu e bun, si app e un laptop de ala micut, nu mai stiu cum se cheama dar e de la "Asus". va rog ajutati-ma, va dau funda, va rog, muuuuuuult.

1 răspuns:
| raducebotari a răspuns:

Trebuie schimbat sistemul de operare.E grava la tine problema.Nu cred ca este alta iesire din situatie.