| Lory_8806 a întrebat:

Va rog sa-mi dati ceva sfaturi.Am o prietena si ea este cea mai buna, cind eu ei ii soun ceva despre mine, depilda ca misa intimplat ceva, sau m-am indragostit cgestii din asta, ea mereu tace si ma asculyta dar niciodtata nu imi da sfaturi, nu prea comunica despre chestiile mele personale sa ma mai intrebe ceva, dar ea mereu cind imi spune ceva de ea eu mereu o inteleg nu stiu de ce ea niciodata pe mine numa intelege, cam rar cind ma intelege...mersy de sfaturi...

Răspuns Câştigător
| zelda a răspuns:

Pai daca tot vorbesti toate chestiile personale cu ea ii poti spune si ca te cam deranjeaza ca nu iti da sfaturi, ca ai nevoie de ajutor ca d-aia ii spui ei. Vorbeste deschis cu ea ca d-aia sunteti fete si o sa te inteleaga. Sau ii spui tu mai in gluma, mai in serios "fata, tu ma asculti aici, zi-mi si mie ce sa fac?" cam asa vorbesc fetelelaughing. Incearca si asahappy

1 răspuns:
| Lory_8806 explică:

Imi mai da cineva ceva sfaturi?