| Edy_7553 a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie daca stiti niste jocuri online multiplaier cu impuscaturi sau in armata, jocuri din astea populate. Multumesc! Dau funda pentru cel mai frumos joc big grin

3 răspunsuri:
| Jorj a răspuns:

Call of Duty Modern Warfare 2, iti trebuie un patch
Battlefield Bad Company 2 tot cu patch

| SteauaROsie a răspuns:

Joaca counter strike multiplayer, online

| Edy_7553 explică:

Uite ce e Jorj nu stiu ce e ala patch dar am descarcat Call of Duty Modern Warfare 2 l-am instalat si nu imi merge. E oare din cauza ca nu am patch-ul ala de care zici? Daca stii sigur ca e din cauza la ala da-mi te rog un link de unde sa descarc si niste instructiuni de folosire a lui si de instalare a jocului Call of Duty Modern Warfare 2! Te rog mult! Iti dau funda tie sau aluia care ma ajuta!