| bibicu0552 a întrebat:

Va rooog urgent...am o adresa de hi5 de cand eram ff mica pls cum o sterg: funda+vot

Răspuns Câştigător
| Foca a răspuns:

Mai intai trebuie sa fi logat. Dupa ce te-ai logat, dai sus la cont, apoi la anulare cont.Iti va cere e-mailul si parola. Dupa ce ai scris e-mailul si parola trebuie sa dai din nou la anulare cont si gata. Sper ca te-am ajutat happy sper ca dai si funda love struck

2 răspunsuri:
| Cryss_2345 a răspuns:

* 0 Monede
* Ajutor

* Mesaje
* Cont
* Log out
* Anuntut

Apesi unde scrie cont si dupa jos scrie anulare cont. apesi acolo si nu mai ai contul ala:*

| KiMi_6003 a răspuns:

Dai la "account" si "cancel my account" si gatabig grin