| Dannyofficial a întrebat:

Vă rugăm să verifica identitatea Am primit feedback-ul pe care contul dvs. nu poate fi reală. Facebook este o comunitate unde oamenii împărtășesc și de a interacționa cu identitatea lor reale.
Facebook nu permite conturi de faptul că:

Pretinde a fi altcineva
Utilizați un nume fals
Nu reprezintă o persoană reală

În scopul de a redobândi accesul la contul dvs., vă rugăm să completați următorul cec de securitate pentru a verifica identitatea dvs. și de a ajuta păstrați Facebook securizat. Va rog ajutati-ma is disperat cu cel mai mare drag dau Funda.sad

1 răspuns:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Si... n-am inteles, in afara faptului ca nu scrii corect