| Dragutza_Catutza_1990 a întrebat:

..Am o pb cu unul din fb mele, nu pot intra pe el. Imi apare Se pare ca contul dvs. ar putea să nu fie adevărat. Facebook este o comunitate unde oamenii împărtăși și de a interacționa cu identitățile lor reale.  Facebook nu permite conturi catongueretinde a fi altcinevaUtilizați un nume falsNu reprezintă o persoană reală  În scopul de a redobândi accesul la contul dvs., vă rugăm să completați controlul de securitate următor pentru a verifica identitatea și ajuta la menținerea Facebook sigur...
Ma poate ajuta cineva? Nu stiu ce sa mai fac.!:o

3 răspunsuri:
| CISCO a răspuns:

Se pare ca contul dvs. ar putea să nu fie adevărat. Facebook este o comunitate unde oamenii împărtăși și de a interacționa prin identitatea lor reale.
Facebook nu permite conturi ca:
■ Pretinde a fi altcineva
■ Utilizați un nume fals
■ Nu reprezintă o persoană reală
În scopul de a redobândi accesul la contul dvs., vă rugăm să completați următorul controlul de securitate pentru a verifica identitatea și a ajuta la menținerea Facebook sigur. da uite asta mi-a aparut si mie si cu 10 minute inainte eream conectat pe facebook am dat klik pe unu pryry escobar sa trimit un mesaj si bufffffffffffff mi-a aparut asta de mai sus, cred ca e un virus nu stiu o sa o rezolv eu

| adrybubuok a răspuns:

Complecteaza ce iti zice. ca si la mien nu mai intrasem de mult si mi-a pus niste poze cu prieteni d epe facebook si sa spun cine sunt. si dupa aceea cand am raspuns corect m-a lasat.

| Dragutza_Catutza_1990 explică (pentru adrybubuok):

Mi-a aparut un scris m.ai ciudan..l.am descifrat..Am dat continue...si apoi imi aparea sa bifez cv.dar nu mergeastraight face