| Dragutza_Catutza_1990 a întrebat:

..Am o pb cu unul din fb mele, nu pot intra pe el. Imi apare Se pare ca contul dvs. ar putea să nu fie adevărat. Facebook este o comunitate unde oamenii împărtăși și de a interacționa cu identitățile lor reale.  Facebook nu permite conturi catongueretinde a fi altcinevaUtilizați un nume falsNu reprezintă o persoană reală  În scopul de a redobândi accesul la contul dvs., vă rugăm să completați controlul de securitate următor pentru a verifica identitatea și ajuta la menținerea Facebook sigur...
Ma poate ajuta cineva? Nu stiu ce sa mai fac.!:o

4 răspunsuri:
| Soryn6 a răspuns:

Ce nume ai la cont?
Fiindca nu trebuie sa contina gen:militia:interzis:Nokia:...

| Dragutza_Catutza_1990 explică (pentru Soryn6):

Caty Dementha tha! straight face..si nu inteleg...dc nu ma pot loga. sSpune ca sunt falsastraight face

| Soryn6 a răspuns (pentru Dragutza_Catutza_1990):

Cred ca folosesti google chrome incearca alt browser!
Daca nu reusesti va trebui sa trimit un email la cei de la facebook.

| Dragutza_Catutza_1990 explică (pentru Soryn6):

Paii.Mi s-a sters de tot contul de facebook. Adica nu il mai gasesc.
Eu ma gandesc ca mi-a dat BAN vreo' pagina..Acum nici eu nu stiu thinking!