| anonim_4396 a întrebat:

Va salut, adolescentii ca voi sititi mai bine, daca primesc ignore de la persoana pe mess (a zis ea ca din greseala, ca e o pers mai la 40 de ani)care nu stie sa remedieze problema, ii mai pot trimite un e-mail? are vreo legatura ignore-ul de pe messanger cu trimiterea de e-mailuri? multumesc

Răspuns Câştigător
| iulikka a răspuns:

Da il primeste, una e mess`ul alta e mail`ulhappy

5 răspunsuri:
| price a răspuns:

Nu, ii poti trimite si daca nu reusesti fa-ti alta adresa si ii poti da de pe cea noualaughing)

| MoreFun a răspuns:

Ii poți trimite e-mail dar dacă ți-a dat ignore nu.l mai primește. Încearcă sa-i explici unde sa intre ca sa te scoată din lista de ignore [ Messenger - Privacy options - Ignore list - click pe id-ul tău - Remove]

| Simpatic a răspuns:

Raspunsul corect este cel dat de iulikka, utilizatorul care a dat ignore poate sa primeasca e-mailuri in continuare de la cel caruia i-a dat ignore si acestea intra in casuta nu in spam cum era de asteptat. Oricum toti ati fost promoti si v-am notat raspunsurile ca folositoare, insa funda merge la iulikka.ciao

| redtulip a răspuns:

Poti sa trimiti un e-mail acelei persoane dar nu vei stii daca l-a citit sau nu.

| Heartt a răspuns:

Poti sa-i trimiti email doar ca nu stiu sigur daca il va primi asta depinde daca ti-a dat ingore de tot sau doar delete.