| cryaotic a întrebat:

Va simtiti cei mai mandri si smecheri cand fumati nu-i asa? pici de 14, 15, 16 ani!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stii care e faza? Mai smecher e atunci cand vezi un tip care nu fumeaza, nu bea si e om de treaba ca ala are viata lunga si buna, va imbatrani mai greu si toate nesimtitele vor sa sara in bratele lui in timp ce fumatorii si alcolicii raman cu pielea facuta varza pe la 40 si ceva de ani si le put gura.

| Pussha a răspuns:

Da cum sa nu.
Stau in fata blocului cu geaca mea care are niste initiale DG dar nu stiu de la ce vine si cu Salam la maxim apoi vine sucaru de taicamiu si ma ia cu bmw si mergem sa agatam niste gagici.
Si eu trag din tigara si ma simt bossu satrei.

Hey bhuei boys, get a life!

| razvankame a răspuns:

Am fumat 6 ani si cred ca am fumat sa ma simt bine nu pentru ca am vazut la altii