| Obelisk73 a întrebat:

Va-ti simtit vreodata nedreptatiti, ca tineri, acasa, la scoala sau in alte locuri publice? Daca da, atunci in ce situatie? Dau FUNDITA pentru cel mai interesant raspuns!

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Dacă ai o bâtă de baseball la tine, nu te nedreptățește nimeni.

| Dariusuu a răspuns:

Mă simt mai mereu, urăsc când se face discriminare pentru ochii frumoşi.
La şcoală erau perioade când eram neîndreptăţit la note.

Ţin minte că în clasa a 6 diriga ne-a dat 1000 de probleme simple care trebuiau să fie rezolvate în vacanţa de vară şi eu am rezolvat aproape 800.

Bun, colega mea a rezolvat 300 şi a luat 9 şi eu am luat 7.

E un exemplu dar ţi-aş putea da mai multe dar numa mă enervez.

O noapte liniştită îţi doresc.

| 4BubaNeagra a răspuns:

DA! mai demult eu si varul meu faceam multe traznai, aveam in jur de 14 si el avea 15. intr-o zi am gasit o cagula prin dulap. Am mers in parc, el a intrat intr-un wc public si mi-a spus sa stau langa el, si sa bat in usa cand se apropie cineva.Zis si facut, se apropie 2 babute, si incep sa bat in usa, in momentu ala el a iesit efectiv in cu*u gol, si cu cagula pe figura, babele s-au speriat si-au plecat, si eu ma spargeam pe mine de ras.Varul meu a intrat inapoi, si-a pus hainele pe el si cagula mi-a dato mie sa o tin tin.Intre timp a venit politia (cred ca babutele au fost) pe var-miu l-au lasat, si vazand cagula ca-i la mine, mi-au dat o amenda de m-a uscat mama cu bataia, plus de asta, varu meu n-a recunoscut ca-i vina lui, si m-am simtit ultimul om.Toti credeau ca eu umblu in p*** goala pe strada...