| waXonwaXoff a întrebat:

Ati simtit vreodata ca nu va pica bine scoala? De ce?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mie niciodata nu mi-a placut pentru ca erau numai copii needucati si de prost gust in clasa dar pana la urma am terminat studiile cu bine.

| DraGfirE a răspuns:

Pentru ca uneori vin durerile de cap alteori certuri intre colegi intre profesori se mai intampla, teste, examene etc.

| ICanSeeAll a răspuns:

Fiecare elev gandeste asta la un moment dat. Scoala e foarte importanta.

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| MisticJoker a răspuns:

Da! toti cred ca am simtit asta.adica uneori scoala e exagerat de idioata,de exemplu unii profesori iti spun chestii care sunt logice si pe care le stim, si iti baga chestia aia pe gat, pana vomitilaughing. adica sunt chestii in plus de care ar trebui sa scapamstraight face...chestii pe care le stim.