| TeoCaramel a întrebat:

Vaaa rooog! Stiiiti si voi niste motto-uri/statusuri despre prietenie sau dragoste...Chiar si unele mai amuzante dar nu luate de pe net... Din filme sau melodii.

fundita pentru cele mai frumoase!kiss

Răspuns Câştigător
| iiGabytsa a răspuns:

Dar tot ce stiu... e ca niciodata nu va mai fi la fel! Ne.am distantat... si asta din cauza orgoliului! Dar, poate vor veni vremuri si mai bune!

Imi dovedesti ca ma iubesti in fiecare zi! Esti cel mai minunat pentru mine! Si asta pentru ca ai stiut din prima clipa sa intri in sufletul meu.

Stii...simt ca am fluturi in stomac atunci cand sunt cu tine! Dar acesti fluturi nu sunt ca cei ce traiesc pentru o zi!

:* sper ca te.am putut ajuta!

2 răspunsuri:
| iiGabytsa a răspuns:

A.si mia stiu unu':As vrea sa fiu asa cum stiu.Ada ca lasati-ma sa traiesc asa cum stiu! Lasati-ma sa fac si buna si rele, ca sa stiu macar ca sunt greselile mele.

| iiGabytsa a răspuns:

Ms de funda.:*:*love strucklove struck