| Ally a întrebat:

Vai doamne, ce greu e la scoala sunt in clasa a 8 a si ieri am dat 4 teste initiale atat de grele si astazi mai ne mai da doua teste vor sa ne faca... nici nu stiu ce, de cand a inceput scoala sunt atat de nervoasa nu suport nimic astept vacanta voi?

Răspuns Câştigător
| ubitzika a răspuns:

crying si eu sunt a 8 a si am dat multe teste ft grele si mai ales ca au venit profii noicrying si sunt de 1000 d ori mai afruisitzi ca cei vechicrying nici 2 saptamani nu au trecut din sc si vreau vacantaaaaaaacryingcrying

17 răspunsuri:
| Cryssy a răspuns:

Stai linistita. Sunt sigura ca o sa te descurci.

| Cryssy a răspuns:

In clasa a 8-a este putin mai greu, dar sunt sigura ca o sa te descurci.

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Ji eu tot in clasa 8a st...
si noi am dat teste si ink mai damcrying

e najpa la scoala... si eu ast vacanta da' mai de asteptat
succes la viitoarele testewinking

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Mai e* de asteptat... l-am mankt p e.hihihee hee

| Lumy a răspuns:

Am dat 2, mai am 4, dar noi facem recapitulare pentru ele

| Criss1105 a răspuns:

Sa stii ca testele initiale nu se trec in catalog...si eu sunt tot in clasa a8a si eu am dat tot asa multe teste k si tine dar profi au spus ca nu le trec in catalog... ca sa te convingi intreaba la ora un profesor si ai sa vezi ca am dreptate...

| Ally explică:

Va multumesc pentru raspunsuri si sunt de acord cu tine ubitzica si noi avem profi noi si sunt tare severi...

| Ally explică:

Sunt de acord cu voi e foartee aiurea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca's aiurea testele astea laughing
Dar dc iti bati capu? Sunt teste initiale, nu trebuie sa inveti nimic
Cum zice si profa de istorie love struck : "daca stiti bine daca nu soarta, nu va ia nimeni gatu daca nu stitihee hee "
Dah. eu de abia astep prima pauza love struck
xoxo
by dydee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce parere au ceilalti... dar eu una zic sa profitati din plin de scoala! O sa terminati generala, apoi intrati la liceu si cum ati intrat asa ati si iesit, ca acei 4 ani de liceu trec de zici ca nici nu au fost. Apoi ajungeti la facultate, unde e mult mai greu decat toate testele din cls a 8 si din liceu!
In plus distrati'va cu colegii si petreceti cat mai mult timp impreuna ca o sa va para rau unul dupa celalalt... poate nu ganditi asa dar o sa va dati seama la sfarsit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va multzumesc pt raspunsuri si sunt de acord cu tine ubitzika si noi avem profi noi si sunt tareee severi.....

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trecem peste toatetonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei trece de asta! Cred ca ai trecut deja ca ce ai intrebat asta in 2009

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Himm

| sebyla a răspuns:

Las ca mai trece inca un an si mergi la liceu.viata de liceean e cea mai frumoasa...

| vladutz a răspuns:

Adica tie ti-a dat 4 teste intr-o zi noua ne da cate unu in fiecare zi si neau spus si la ce dam in fiecare zi... tu la ce scoala esti