| anonim_4396 a întrebat:

Vb cu un băiat și tot leagă subiecte despre sex, e clar ca ma vrea doar pentru aventura și atât? Toți baietii sunt nesimțiți in ziua de azi?

Răspuns Câştigător
| just4ubr2015 a răspuns:

Nu toti sunt asa depinde cum iti alegi tu baietii daca cauti numai din aia care sunt ca cainii in calduri e normal nu mai cauta o persoana dupa ambalaj vezi si continutul din interior

| anonim_4396 explică (pentru just4ubr2015):

E nașpa ca aseamenea baieti imi dau mesaj

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

~Alexandrahotin0 explică: O sugi~

evident că "asemenea băieți" îți dau mesaje, doar dai și tu mesaje cum că ai știi să faci multe...

19 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este clar ca te vrea doar pentru sex.

Nu, nu toti baietii sunt nesimtiti in ziua de azi, mai sunt si baieti cuminti care vor un suflet frumso de fata, dar nu-l gasesc, ca nu au tupeusa faca ei avansuri la fete, fiindca astia cu tupeu le agata doar pentru ca urla hormonii in ei, vrand sex si numai sex.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Mai bine nu mai vb cu mine și nu imi fac relațielaughing

| sierra1 a răspuns:

" Alexandrahotin0: ...toți baieti sunt nesimțiți in ziua de azi"

taică-tu ce zice de chestia asta?

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Nu are el treaba cu cine vb plus am 18 ani

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ideea era că nu TOȚI sunt așa cum duios îi numești tu (că până la urmă și tacă-tău e un băiat)

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Doamnee, ce aveți cu tatalaughing

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am nimic cu el ci cu GENERALIZAREA ta duioasă

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Doar am zis ca baieti sunt nesimțiți și sunt încă in continuare

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

" Alexandrahotin0 : Doar am zis ca baieti sunt nesimțiți..."

ai mare dreptate dar nu TOȚI sunt așa. Precis taică-tău e un drăguț (de acord că și el e băiat, nu?)

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Toți tati sunt alcoolisti, și al meu a fost, acum s-a schimbat, și el imi zice sa am grija cu ce baieti vb

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Uuuuu, deja cred că ai tu o problemă!

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Ce treaba are tati și baieti?

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

"e clar ca ma vrea doar pentru aventura și atât?"

mai e o vorbă: cine se aseamănă, se adună. Cu asta ești de acord?

| CleanHeart a răspuns:

Învață să fii selectivă și să faci diferența dintre un porc și unul educat și nu o sa mai zici asta dar pentru asta trebuie sa te educi și tu

| anonim_4396 explică (pentru CleanHeart):

Eu sunt educata cu cei 7 ani de acasă, problema e ca ei trebuie sa se educe

| CleanHeart a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu la modul ăla
Educata să știi să nu îi bagi pe toți în aceeași oală și să nu te mai concetrezi pe aia fara educație, e problema lor ca sunt prosti și fetele ca tine educate și inteligente așa cum zici tu nu ar trebui sa fie aici sa se planga de ei, nu o lua în nume de rău.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sugi