| GulDan a întrebat:

Vi s-a intamplat sa va simtiti tristi si incompleti ca nu vorbiti cu vreo fata? sa nu va bage nici o fata in seama, sa nu te iubeasca nimenisad

Intrebarea mea: E normal sa ma simt asa cand duc lipsa fetelor. care sa vorbesc si sa ies afara?

4 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Da,e normal.Ai o mică depresie. Încearcă să îţi ocupi timpul cu alte lucruri. încearcă să îţi găseşti hobby-uri şi când vei găsi o fată care să-ţi placă, vei avea ce povesti.

| sappy a răspuns:

Ce haios este sa vezi oameni "tristi" care nu fac nimic pentru a schimba ceva in viata lor, doar stau si se plang fara folos!

| Neo12 a răspuns:

Da, mi s-a întâmplat. La toţi ni se întâmplă să fim daţi deoparte măcar o dată în viaţă. Şi eu am rămas aşa fără să vorbească cineva cu mine, dar am găsit alte remedii să scap de tristeţea asta, am ascultat muzică, am jucat ceva care să mă facă să mă concentrez mai mult acolo.

| IseeDeadpeople a răspuns:

Dupa parerea mea e perfect normal, insa stai calm, pana la urma o sa gasesti o fata care sa te iubeasca si sa te completeze, deci nu dispera, sentimentele pe care le ai acum vor disparea cu timpul.