| RaluuxD a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa va atasati mult de un profesor(eu de profesoara de religie)?

9 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Da aveam 10 ani și o simpatizam excesiv pe profa de istorie.

Chiar să te atașezi de o profesoară de religie, este deja prea mult!

| cosmin333 a răspuns:

Mda. probabil dar nu am simtit asta pana acum happy. Daca o sa simti asta vreodata gandeste-te ca profesorul ala daca nu ar fi platit nu ar veni in fata ta sa iti predea.El nu vine de placere in fata ta ci pentru ca este platit cu o oarecare suma de bani ca sa faca asta

| DaRkMist69 a răspuns:

Mda.am patit-o si eu prin clasa a 7-a.eram mort dupa profa de engelza...insa au trecut ceva ani de atuncibig grinhappywinking

| RaluuxD explică (pentru DaRkMist69):

Oricum sunt sigura ca o sa treaca dar cine stie poate o sa fim prietene bune nu e diferenta de varsta chiar mare...(doaaaar 17 anilaughing))))

| DaRkMist69 a răspuns (pentru RaluuxD):

laughinglaughinglaughing

| RaluuxD explică:

A, si voiam sa va zic ca a facut o maaaaaaare gresealalaughing s-a frizat. are parul` scurt si ii sta nasol.

| RaluuxD explică:

Poate ca ai dreptate cosmin dar sa stii ca eu simt mereu caldura din sufletul ei, ma alinta cum vreau si cum nu vreau...nu stiu ce sa ma cred...adica unii zic in alte intrebari ca nu exista Dumnezeu, acum imi ziceti ca nu stiu ce. nu stiu ce sa mai cred sincer

| RaluuxD explică:

Sa stiti ca TPU este un site care ma bucura din toate punctele de vedere, ma ajuta sa trec peste niste lucruri si multe altele...

| օռʟʏʍɛ a răspuns:

Mda mi s-a intamplat in clasa a 6a de profesorul de geografie...invatam mereu la materia lui.Ii sunt recunoscatoare din cauza lui am invatat toate tarile si capitalele ...bine din Europa:d:d