| Alice001 a întrebat:

Vi s-a schimbat viata dupa ce ati ajuns la liceu? Cum? Astept sfaturi prietenesti despre liceu. Fundita

5 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Urmeaza sa vad.Eu vreau sa se schimbe.Deja s-a schimbat putin.M-am indragostit eu acum la sfarsitul cls 8 si am inceput sa cred ca tot ce am facut pana acum au fost doar tampenii.Clar vreau sa se schimbe.Sa il puna dracu' pe unu' sa mai incerce sa faca misto de mine sau sa creada ca sunt prostu' lui ca il terorizez.

| cok a răspuns:

Te maturizeaza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mi s-a schimbat in rau. Sunt mai trist, mai timid, mai luat la misto.

| xesusn a răspuns:

Nu prea mult, dar am inceput sa vad lucrurile din alta perspectiva.

| MagdaKathy a răspuns:

Depinde de persoane. de exemplu mie mi s-a schimbat.
Si licel este cea mai frumoasa perioada a vietii. pana in clasa a 12-a (cand trebuie sa dai B.A.C.'ul) nu ai griji. este foarte frumos. Dar ti'am spus depinde de felul tau de a fi