| zSchizophrenic a întrebat:

Vi s-o intamplat vreodata la IMVU, voi sa fiti imbracati si in anumite pozitii sa va arate ca sunteti dezbracati?laughing. Da, stiuoh go on, ii o intrebare cam stupida, dar asa patesc eu.xD.Si mai am o intrebare.:Cei cu care sunt in acel room vad ca sunt dezbracata sau numa eu?laughing. Pls, ajutati-ma sa aflupuppy dog eyes:*. FUNDĂĂ!; d.[Scuze categoria].

1 răspuns:
| Alex_2466 a răspuns:

Desigur, dacă ai 2 partiţii ex. C şi D sau poate ai 3 le poate salva, dar dacă le-ai avut pe ecran pozele nu cred ca o să ţi le salveze.