| dianainsta01 a întrebat:

Vi se intampla vreodata sa fiti semi-adormiti(sa zic asa) si sa va apara tot felul de scenarii in cap, ce par chiar reale, ca si cum ati visa., dar sa fiti constienti ca inca nu ati adormit, putandu-va trezi oricand? Stiu ca suna putin neclar, dar nu cred ca mi se intampla asta doar mie.

2 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu ti s-a intamplat doar tie. Mie mi se intampla, dar nu cand adorm... atunci nici nu-mi dau seama. Dimineata, cand nu sunt nici treaza si nici adormita.