| marinelamarin a întrebat:

Buna TPU.a-ti patit vreodata sa fiti trezi si sa visati? Adica sa fiti constienti de ceea ce se intampla in juru vostru si totusi sa visati,apoi sa simtiti ca va duceti in jos, ca si cum.va-ti prabusii?

Răspuns Câştigător
| Sofiii2311 a răspuns:

Toata lumea are se numeste reverie

5 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Mi s-a întâmplat ca în mijlocul visului să-mi dau seama că visez și să încerc să-l controlez. Am reușit, da la final mereu mă trezesc, fml.

| lBroken69 a răspuns:

Da mi s-a intamplat,toti avem cateodata senzatia de prabusire in gol,dar nu e ceva anormal.Iar faza cu visul,da, se poate, unii, de fapt chiar multi ne putem controla visul, dar la un moment dat ne trezim. tongue

| ivanhoe a răspuns:

Da, visez mereu cu ochii deschisi ca am sa castig la loto. Asta nu se intampla si ma "prabusesc" de necaz.

| marinelamarin explică:

Ivanhoe,cu totii visam la asta:-)))

| JohnSeed a răspuns:

Se intampla tot felul de lucruri de genul. Chiar si mie mi se intampla destul de des. E perfect normal.