| Erick1 a întrebat:

Vi se pare ca am picioarele prea mari pentru varsta mea? Sunt baiat, am 17 ani si masor 1.91 inaltime. La picior port 47 ( 48 la unii slapi). Vi se pare ca port prea mult pentru varsta si inaltimea mea?

3 răspunsuri:
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Si-acum ce sa faci fratiwere, sa tai din ele? nuuuu. fi mandru ca traiesti pe picior mare si privesti lumea de suslaughing sanatate sa fie, practici vreun sport?

| cristinasdfghjkl a răspuns:

Hei!
Intr-adevar sunt cam mari, dar esti si inalt, deci nu cred ca e asa o mare problema + ca esti si baiat happy Deci...nu-ti face griji :*

| abcde12345 a răspuns:

Nu i nici o problema, barbatul mereu trebuie sa fie inalt, lat in spate, nu un prigajit si 1 m si-o flegmawinking