| LiveTheMoments a întrebat:

Vi se pare normal ca o persoana sa fie foarte timida uneori, iar alte ori extrem de tupeistă?

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca asa numitii/cei asimilati persoanelor cu dubla personalitate. Desigur ca, acest lucru accidental i se poate intampla oricui, insa daca aceste stari sunt necontrolate si se manifesta des persoanei respective, atunci este vorba de o boala psihica ce poate fi stapanita doar cu medicatia prescrisa de medicul psihiatru.In caz contrat este doar o dereglare de moment. Sanatate!

| T0T a răspuns:

Da, tupeist sunt când mă calcă cineva pe coadă sau când nu suport ceva de obicei.

| ℛąin a răspuns:

Da. În mod normal oamenii timizi sunt așa doar în preajma străinilor sau a unor persoane cu, care nu se simt confortabil, însă cu cei apropiați se comportă absolut normal.

| ℛąin a răspuns:

Nu știu dacă e neapărat timiditate, mai sunt persoane în preajma cărora nu pot fi eu. Sunt genul de om care e puțin timid la început, asta până cunosc persoana respectivă și mă simt ok în prezența ei.

| ℛąin a răspuns:

Ciudată comparație, dar da, ceva de genul laughing

| T0T a răspuns (pentru ℛąin):

Nu e ciudată, e drăguță.

| ℛąin a răspuns (pentru T0T):

Cățelușii sunt drăguți :3

| T0T a răspuns (pentru ℛąin):

Știu...Dintr-o dată îi iubesc mai mult ca înainte.

| ℛąin a răspuns (pentru T0T):

Vrei să spui că nu-ți plăceau? :o

| Pirjolea_Anne_1994 a răspuns:

Depinde si de stare, si de persoanele din jur si de anumita tovarasie dintre tine si alte persoane, idk