| yolo1998 a întrebat:

Heii TPU
Vi se pare normal sa iesiti la suc cu un baiat? Chiar daca nu il placeti? Eu sunt foarte timida, si mi-e extrem de rusine sa ies cu cineva, parca mi-ai da cu ceva in cap. Chiar daca ideea in sine nu-mi displace. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Cristinaaa57 a răspuns:

Da,nu trebuie sa iesi neaparat cu un baiat la un suc daca nu esti cu el, considera-l un amic, prieten.Stiu cum te simti, fii doar tu insati

| NellieLovett a răspuns:

Nu e nimic gresit in asta

| Biițăăă a răspuns:

E în regulă să ieși cu el. Până la urmă, ce ai de pierdut? Ba chiar te ajută să scapi de timiditate. Și dacă ție chiar nu-ți displace ideea, atunci nu trebuie să te lași oprită doar de timiditate. Distracție plăcută, dacă alegi să te duci! c:

| RaduPopescu412 a răspuns:

E normal, e o iesire intre prieteni. Nu trebuie sa iti placa neaparat de cineva ca sa iesiti in oras. Cand iesi cu prietenii trebuie sa te simti bine nu sa stai incordata.